Основна спеціалізація Одеського Портового Виробничо-перевалочного комплексу — експортно-імпортні операції з наливними харчовими вантажами.

Наш висококваліфікований колектив має унікальний досвід з роботи з пальмовими оліями та їх фракціями, соняшниковою, соєвою та ріпаковою оліями, мелясою та яловичим жиром.

ОПВК— це оснащений за останнім словом техніки комплекс, що має власні залізничні гілки, включені до залізничних колій станції Одеса — порт.

Комплекс оснащений автономним електропостачанням, яке забезпечується двома трансформаторними підстанціями, підключеними до двох незалежних джерел, що забезпечує безперебійну цілодобову роботу.

Унікальність комплексу не тільки в наявності ємностей з підігрівом для застигаючих олій, але й в автоматиці, що регулює всі процеси, починаючи від виміру рівня олії в резервуарах і контролю температури всередині ємностей, закінчуючи витратоміром.

На комплексі працює власна виробнича лабораторія, що акредитована Держстандартом України.

Основна спеціалізація Одеського Портового Виробничо-перевалочного комплексу - експортно-імпортні операції з наливними харчовими вантажами.